Работа од кошмарите! Дали сериозно работи без безбедносен појас?

Важно кацига има, ако паѓа таа ќе го спаси…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *