Ракијата те тера да правиш работи за кои не си ни свесен дека си способен да ги направиш

Човечево на пример не знаеше дека е брејк денсер во душа.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *