Разорната моќ на земјотрес со магнитуда од 6.5 ќе ве остави запрепастени!

На 17-ти септември Тајван го погоди земјотрес со магнитуда од 6.5. Ова е дел од видеата кои се појавија. Вакви работи секогаш не тераат да размислиме колку е животот непредвидлив и краток.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.