Разведената комшивка му оди на комшијата со непристоен предлог (виц)

На вратата ми ѕвони сексапилната, неодамна разведена комшивка:
– Види вака комши. Ми се е*е ми се плаче – започнува директно таа. – Сакам да излезам со некого, да се напијам и после цела ноќ да имаме се*с. Вечер слободен ли си?
Отсекогаш сме имале супер муабет, супер комшиски односи и сум ѝ се наоѓал за се што треба, но ваков директен муабет ме изненади.
– Да – прошепнувам јас со растреперен глас.
– Супер! Тогаш ќе поминам околу 8 да ти ги оставам децата.

  • Nove напиша:

    🙂 🙂 🙂 🙂 ahaha ubavo go zezna

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.