Реакција на еден сограѓанин на Стојанче Ангелов за неговата изјава дека ќе ја напушти владата

Се гледа дека му ја знае цела фамилија и нивните занимања. Едно нешто само не можеме да им замериме на нашиве политичари, знаат да не насмеат пустите.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • dimce напиша:

    Bravo-Stojance,Trajanov od SEVERNA sakat da se vratat vo MAKEDONIJA,no jas mislam deka ke ima treba viza za da se vratat.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *