Реченицата што никогаш не се заборава (виц)

– Брат, има ли некоја реченица што ти ја рекле после се*с, што никогаш нема да ја заборавиш?
– Има.
– Која?
– Ајде, да видиме дали друг пат пак ќе крадеш цреши!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *