Рецензијата на една книга на 12 годишната Миа од Скопје: „Во светот на ненормални, нормалните се ненормални“

Голем лајк за мислата од екипата на Мотика. Кој сфати, сфати.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Deni напиша:

    ko procita, pricace

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.