Режисерот на „Пила“ го бара будалава од видеово затоа што му дал инспирација за нов дел од бизарната франшиза

Мислите дека ова е трамболина? Не, ова е бодликава жица и талентот планира да скокне на неа.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.