Рибарот се израдува затоа што никогаш во животот не фатил толку голема риба што му ја скрши дури и јадицата, но…

Но, рибата некако малку чудна… Што ли беше тоа на крај?

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *