Роберто примети дека нешто не е во ред со девојката па се заклучи. Чекај малце, кој е Роберто?

Робертооо, Робертоо излези!
– Ау заборавив дека јас сум Роберто.

Криза на идентитетот, ништо ново во ова модерно време.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *