Сѐ тече, сѐ се менува, а мора да се живее од нешто

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • Васе напиша:

  Гласањето за нов претседател на СДС беше тотално фијаско!!!
  Од 83,000 регистрирани членови, гласале само 9.000 а на 11.000 не им дале да гласаат од разно разни причини!

 • Trajko напиша:

  Nema mislost za sds i dui kako sto tie nemaa milost za makedonskiot narod ne na pazar na ulica da zavrsat i sdsm i dui vo kontejner za gjubre zasto se djubrinja nevideni ubivaa luge kradea luge i najbolno od se mu go odzemaa dostoinstvoto na makedonskoto domakinstvo
  Sram i aram za sdsm i dui

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *