Саботен хороскоп (7 октомври): Овен – патување со саканата личност, Лав – нови љубовни потенцијали

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате.

Овен

Доколку сте во врска или брак, ќе ви одговара да минувате време со саканата личност и да отпатувате некаде подалеку. Хороскопот продолжува…

Лав

За околината ќе бидете привлечни и лесно ќе склопувате нови познанства, кои ќе донесат многу љубовни потенцијали. Хороскопот продолжува…

Бик

Семејните и интимните односи на почетокот на годината ќе бидат затегнати. Ако сакате хармонија бидете подготвени да разговарате со проблемите. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *