Само ваква работа може да те натера наместо во Центар да се симнаш во Влае

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Васе напиша:

    Порано кога жените ќе ги покажеа чланците од нозете, тоа се сметаше за секси! Денес се се гледа! Но, џабе и е. Цел град да го прошета, никој маж нема да се најде да и пријде! После Нова година, колешка ми даде тел број од другарка и да се запознаеме (као и кажувала за мене). И велам – ти имаш 40, јас 50 год, да не се допишуваме, да излеземе на кафе. Ако има хемија, ќе се видиме 2 пат. Само ме лажеше… По 3 месеци допишување, ми вика не можела да излезе со мене, не ме познавала доволно!? Кукавица – имаше една песна од Цеца! Знам дека не сум нејзиниот ИДЕАЛЕН маж кој го чека 40 год… И ќе го чека уште некоја година… После наталитетот мал во РМ!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *