Само во Македонија: Нишалка за деца, на автобуска постројка, на магистрален пат

Децата што ќе преживеат, ќе раскажуваат. Црн хумор, е такво ни стана секојдневието.

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • Vasko напиша:

  Ova ne e smeenje. Ova e za zal.

 • Здраво љубави поздрав од Зоки напиша:

  На кој му текна оваа заебанција. Со ова ќе се појавиме и во други држави, ќе се чуе за нас.

 • Зортик. напиша:

  Шо сте вие постројка, зелки едни. Автобуска постојка е бе трупци. И да, навистина не и е местото на нишалката таму, до автобуската постојка.

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.