САМО ВО РУСИЈА: „Одењето на јаже“ не изгледа толку тешко после литро водка

На пијаниот Русин му требаше да го скрати патот, но изгледа до смртта…

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.