Само за оние најмодерните – пристигнаа новите колекции пролет/лето 2024

Оваа година нема да се бањаме во базени, туку ќе ги носиме на нас.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *