Самодоверба левел 999

„Мене во животот никој не смее да ме погази“ , ама во буквална смисла на зборот.

  • Dimche напиша:

    Budalava nastrana-jaka e reakcijata na toj so bradata sto sedi

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *