Шансата да ве нападне бик во ресторан е мала, но никогаш не вели никогаш

Баксузов го извлече подебелиот крај и среќа што има видео инаку никој нема да му поверува на приказната.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *