Се сеќавате ли на хитот „Satisfaction“ и спотот со згодните девојки? Епа, еве ја новата преработка во многу полоша верзија

Заборавете, не сте го виделе ова.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.