„Се удри по ногата? Еве ти уште еден удар по глава, да има зошто да цифкаш!“

Батево си свирка и гајле си нема, а постариов господин кај и да е во количка ќе го изнесат.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Nove напиша:

    pa glupion go vraka 🙂

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.