Се залепија како муви… Епа за што ви е појасот бе девојчиња?

А и за сите нас, мал потсетник дека појасот на задните седишта не е за џабе!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.