Сеир на денот: Две девојки се степаа пред монтажен тоалет, па се вклучија и нивните другарки

Нема лошо место и лошо време за добра женска тепачка :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *