Секојдневие во сообраќајот во Јужна Африка: Ако ми се закануваш со пиштол, можам и да те прегазам

Дечкиве ги начекуваат автомобилите на семафори и бестрашно ги напаѓаат…

  • igor напиша:

    moze i preventivno da se zgazat tie na semafori radi pogolem bonus

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *