Секретарката бара 1000 евра плата (виц)

Влегува секретарката кај шефот и му вели:
– Од денес сакам плата од 1000 евра и три слободни дена неделно!
Шефот со потсмев ја прашува:
– А кој ти рече дека тоа може да се случи?
– Гинекологот и адвокатот!!!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *