Селска идила! „Ах, бе зете зете, ја зезна работата уште од првиот ден“

Ама зошто некој за свадбена фотографија би сакал да го избере ова место?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *