Сензуално танго на звукот на „Lose Yourself“ од Еминем

Убаво звучи, а уште поубаво изгледа. Видео кое ќе ви ги разбуди сетилата.

 

  • rades111 напиша:

    Музикава нема врска со играње танго, ама ја, да бидат интересни нели.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.