„Сестра ми полни 11 години на 11 септември па се одлучив да ѝ направам една поинаква торта“

Добро барем се потрудила.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *