Сфаќаш дека с*ксот и нема да биде така добар, затоа што ќе мора да смениш позиција

Инаку ќе ти ја зачука една.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *