Сфативме дека девојката многу вежба, ама демек вистински е задников?

Ако е вистински, алал да ѝ е, браво.

  • Васе напиша:

    Мислам дека носи пелена за возрасни!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *