Шармантната ТикТок девојка изгуби неверојатни 70.000 следбеници, откако кажа дека е во врска

Инстант ѕвездите, инстант згаснуваат. Така и Никол се соочи со горчливата вистина дека фановите ја гледале и очекувале нешто друго, а не да стане примерна девојка која си фатила дечко.

@neekolul

I SAID So 😡

♬ Say So – Doja Cat

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.