Сигурно и вие познавате некој ваков, а за жал ги има многу во Македонија

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • dimce напиша:

    Mozebi porakata znaci deka za pari se prodavame ili nesto vo toj stil,ne mora bukvalno da se svati.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *