„Сине, зошто си лом? – Затоа што ми е интересно, мамо!”

Секој родител бил некогаш во ваква ситуација.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    Симпатично. Прв пат го слушам овој јазик!!! Дека се ова случува, прашање е сеа?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *