Случајните минувачи против двајцата крадци кои решија да ограбат златара среде бел ден на Карибите

Двајцата криминалци, 33-годишен Колумбиец и 53-годишен Доминиканец, зажалија за својата одлука да извршат криминал среде бел ден. Да погледнеме како се одвиваше акцијата.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *