Случка снимена кај полициската станица Беко во Скопје (гледајте до крај)

На почеток ситуацијата изгледа нормално, кога наеднаш…

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Nature напиша:

    Plata da mu dadat na gospodinot od budzet direkno, edinstven sortira i nosi na reciklaža.
    Seto toa sto e vo kontenerot odi na Drisla na palenje on pa jadnik mora da se pika dolu da najde nekoe plasticno siše koi voedno nemoze da se razgradi 300 godini bo priroda a pri paleneje osloboduva kancerogeni strukturi i go zagaduva vozduhot.
    Koga ke vidite vakov covek kazete mu Fala vi gospodine sto ja cuvate prirodata i se pikata zaradi nas vo kontenjeri koi neznaeme sto moze da se reciklira i plus nemame kontenjeri za toa , poklonete mu se so pocit.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.