Сме виделе секаков вид на натпревари во јадење чудна храна, ама ова е дефинитивно НАЈБИЗАРНИОТ

Сигурно заглавуваат во тоалет цел месец.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *