Смешната реакција на Вуди Харелсон откако фотографијата од дете што ептен личи на него се рашири на интернет

61 годишниот актер напиша кратка оригинална песна за својот мини-јас, кој очигледно му го стопли срцето.

Харелсон прв пат го виде детето откако нејзината мајка Дани Гриер Мулвена ја забележала сличноста, со твитот што ги запали социјалните мрежи.

Вуди потоа сподели скриншот од фотографијата и напиша: „Само сакам да ја имам твојата коса!“

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.