Со одморите и продолжените викенди многу работа им се отвори на крадците низ Скопје

Ова значи да имате некој да ја проверува вашата куќа дури и кога сте на одмор. Посебно сега со сите социјални мрежи каде што секој едвај чека да објави дека е на одмор, а крадците го чекаат токму тоа.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *