Шоферот на Ламборџинито е „стуб“ пијан ама столпчињата на патот сепак не го препознаа како нивни

Шефе ај малку ако сакаш ние стоиме тука.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *