Шокантен момент кога шизик храни риби со уста, а потоа самиот тој стана нивна храна

А, публиката околу него доживеа мал срцев удар.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.