Сопственикот на оваа Сканиа ќе ви го покаже луксузот во кој живее додека е на пат

Ако веќе поминуваш 24 часа во кабината, зошто да не си ја средиш по твоја мерка.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *