Совет на денот: Внимавајте кога палите оган со бензин, затоа што оганот може лесно да ве искористи вас

А, зошто воопшто да палите оган со бензин?

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.