Совет за родители: Ако гледате дека покривот ви се урива, не заборавајте да го земете и бебето

Мајката испаничи и заборави дека едното од децата уште не знае да трча.

  • Васе напиша:

    Среќа во несреќа!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *