СОВРШЕН ПОДАРОК: 100 годишен дедо си го прослави својот јубилеен роденден во стриптиз клуб!

Овој сладок дедо се вика Џоакино Пома и својот 100-ти роденден го прославил во друштво на девојки во стриптиз бар во Тексас. Ќерката му приредила ваков подарок за тато бидејќи се покажало дека тој сакал жени со големи гради. Првата сопруга починала пред 12 години, а втората во 2021 година.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • aneta напиша:

    ojde penzijata 🙂

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.