Спајдемер му дојде на роденден и го изненади детето со своите „вештини“, а таткото не може да се изнасмее

Овој Спајдермен изгледа од Алиекспрес.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *