Шпанците не можат ни во ред за тобоган да седат мирни…

Не, ова не е бокс меч, само неколку нервозни и нетрпеливи Шпанци.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    Зарем не препознавате вакви типови! Набилданиве не дошле за возење со тобоган. Дошле за тепачка! И да се сите мирни, ќе испровоцираат некој. Се сеќавам на еден друга од војска од Куманово. Не пуштија за викенд и по враќањето во касарна, го прашувам како си помина? Вика супер. Што правеше му викам? Бев во кафана Батко Ѓорѓија со 4 другари, се напивме летва и утепавме од ќотек еден скопјанец!!! И то…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *