Спиеш ли мирно Новак Ѓоковиќ? Дејв Ардито ќе одигра за вас една партија тенис каква што не сте гледале до сега

Инаку Дејв Ардито не е ниту професионален тенисер, туку работи како видео монтажер, што во голема мера ги објаснува неговите тенисерски вештини.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *