„Спиев со илјадници жени поради работа, но си „ја платив цената“ во реалноста и вистинските партнерки!“

Томи Ган изјави за подкастерката Холи Рандал дека неговите односи со жените се уништени поради неговата работа. Томи (57) објасни дека, за него, порно индустријата е како игра на покер. Тој објасни: „Морате да го ставите во вашиот ум – тие пари треба да одговараат на сите други, но вашето купување е вашиот личен живот и вашата интимност. Тоа е она што ќе го жртвувате“.

 

 

Тој бил оженет пред да се вклучи во индустријата за возрасни, а потоа се оженил по втор пат со колешка порно ѕвезда.

„Но, да ја држите љубомората надвор од сликата кога имате секс со други жени за пари е практично невозможно„, тврди Томи.

 

 

 

Тој објасни: „Имав вакво чувство во еден момент и реков „Дали ова ќе биде вистинската одлука? Јас всушност ја преземам оваа акција помеѓу двајца луѓе што треба да се штитат… дали ова ќе биде добра идеја да се искористи тоа како средство за приход?“

Некои од неговите девојки, вели Томи, сакаат да „остават свој белег на него“ пред да оди на работа наутро. Тој продолжи: „Сакам да имаш секс со мене пред да одиш на работа“, ми велеа често, бидејќи во нивната психологија тоа ја означува нивната територија“.

 

 

 

Тој додаде: „Тоа не е погодно за мене. Ако бев боксер или нешто слично, зошто би боксувал ден пред да имам голем бокс меч?“

Тој додава дека истото важи и обратно, ако излегува со некој кој исто така е во порно индустријата, не би сакал да го измори пред големо снимање.

 

 

Возраста е сè повеќе фактор кога станува збор за одржување на просперитетна порно кариера и неговиот личен љубовен живот. Тој додаде: „Ѝ реков на една девојка „Види, сакам да сфатиш нешто“, таа имаше 22 во тоа време, а јас 48. Реков „Никогаш нема да те изневерам“. Таа вели: „Од каде го знаеш тоа? И реков „немам енергија“.

„Реков дека не можам ни да бидам во чекор со тебе сега. Тоа ми пречи затоа што имаш толку сензационален апетит за секс. Имам 48 години и имам само енергија во резервите. Или ќе одам на работа и ќе ги потрошам таму и ќе земам пари, или ќе ги трошам со тебе и ќе страдам на работа“.

 

 • Васе напиша:

  „Не може и дињче и лубенче“!!!
  Стара јапонска поговорка.

 • Ljube напиша:

  Toj kuro go iskrsi od ebanje, nie go otepavme od tinkanje i Sega treba da go zalime!!!!
  Abe skrena svetov…

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *