Срам за цел живот: Малиот го доживеа своето прво пијанство на 10 години и тоа пред цело семејство

Обележан си како пијаницата во семејството за наредни 3 генерации.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *