Срамота! Моторџијата го дочека својот ривал на земја, па реши да го докрајчи на најнечовечен начин

Го имаше моментот на: „Е сега ќе видиш ти!“

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *