„Срце мислам дека пропушташ нешто“ – Кога ќе дојде време девојка ти плавуша да ти помага, си завршил работа

И неа не ѝ се јасни некои работи.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *